Agrar

Firma Horizont Rolos to producent artykułów hodowlanych, które ułatwiają prowadzenie hodowli we własnym gospodarstwie rolnym. Przede wszystkim wśród produktów znajdujących się w naszej ofercie znajdują się ogrodzenia elektryczne, które pozwalają utrzymać zwierzęta na określonym terenie, a także chronić określoną posesję przed dziką zwierzyną, np. sarnami, wilkami, lisami czy dzikami. W asortymencie znajdują się również akcesoria dla trzody chlewnej, kóz, owiec, królików, bydła, drobiu czy koni. Oferujemy między innymi poidła, karmidła, żłoby, artykuły do pielęgnacji zwierząt, obroże i wiele więcej. Z pewnością będą Państwo zadowoleni zarówno z szerokiego wyboru, jak i z wysokiej jakości prezentowanych produktów. Warto zajrzeć do kategorii nowości, w której znalazły się artykuły hodowlane wykonane zgodnie z najnowszymi trendami.

Lokalizacja

Ul. Henryka Sienkiewicza 2
PL 07-200 Wyszków
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Znajdź nas...

Historia

Założyciel firmy, dr Heinz Müller, jeden z wynalazców sztucznego horyzontu w kokpicie samolotu...

Czytaj więcej...

Nasza oferta

Jesteśmy dzisiaj w obu dziedzinach działalności jednym z wiodących producentów w świecie...

Czytaj więcej...

Masz pytania?

Zespół doradców udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów oraz współpracy...

Czytaj więcej...

© 2020 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Horizont Rolos Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 2, 07-200 Wyszków,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Telefon: + 48 29 742 33 39
Certyfikat ISO 9001:2015
Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl