Tablice o zmiennej treści VWT-LED VMS

Urządzenia tego typu produkowane są przy użyciu technologii LED. Występują zarówno tablice o zmiennej treści w wersji monochromatycznej, jak i RGB. Są bardzo uniwersalne i znajdują wiele zastosowań w ruchu drogowym. Ich głównym zastosowaniem jest dynamiczne zarządzanie ruchem. Dzięki nim można informować kierowców o obecnej sytuacji na drodze oraz ostrzegać ich o ewentualnych niebezpieczeństwach, czy zagrożeniach. Tablice bardzo często służą do wyświetlania znaków zakazu, informacyjnych oraz nakazu, a także różnego rodzaju komunikatów tekstowych. Urządzenia tego typu przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na drogach i płynnej regulacji ruchu. Zapobiegają powstawaniu korków, zwłaszcza na autostradach lub drogach szybkiego ruchu.

Tablice VMS występują w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej, montowanej na przyczepach lub bezpośrednio na pojeździe.

Urządzenia te posiadają bezpieczne oraz energooszczędne zasilanie, a ich konstrukcja jest szczelna, dzięki czemu opady deszczu nie są w stanie uszkodzić ich mechanizmu.

Istnieje możliwość zdalnego obsługiwania tablic na odległość. Dzięki temu można zmieniać wyświetlane na tablicy znaki, czy komunikaty bez wychodzenia z biura.

Prezentacja PowerPoint

Galeria zdjęć

Zobacz film

Lokalizacja

Ul. Henryka Sienkiewicza 2
PL 07-200 Wyszków
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Znajdź nas...

Historia

Założyciel firmy, dr Heinz Müller, jeden z wynalazców sztucznego horyzontu w kokpicie samolotu...

Czytaj więcej...

Nasza oferta

Jesteśmy dzisiaj w obu dziedzinach działalności jednym z wiodących producentów w świecie...

Czytaj więcej...

Masz pytania?

Zespół doradców udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów oraz współpracy...

Czytaj więcej...

© 2020 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Horizont Rolos Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 2, 07-200 Wyszków,
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Telefon: + 48 29 742 33 39
Certyfikat ISO 9001:2015
Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl